Kvalifikace PR specialist

18. prosince 2008 v 20:00 | mňau
Poskočilo mi tuhle, v dobách mý nezaměstnanosti, moje Pí Ár srdéčko nad tím, jak se různý státní, skorostátní, polostátní a podobný organizace snažej profesionálně komunikovat s veřejností.

A tak jsem si řekla, že půl roku si mohu dovolit ignorovat své přesvědčené NE vůči všemu, co zavání státní správou nebo státní službou... a přihlásila se na konkurs do AOPK.

AOPK je něco, co zřídilo Ministerstvo životního prostředí k tomu, aby to vypracovávalo různý systémy a předpisy k ochraně přírody. Subjekt na první pohled sympatický a užitečný.

Pozvali mě do druhého kola. Po nějaké době čekání, až se paní vykecá s paní (proč mi už tohle sakra tak moc připomíná ouřad?), jsem dostala lejstro. Zavřu vás tady do učebny a vyplníte mi tenhle testík.

Testík se jmenoval Dotazník pracovníka ochrany přírody nebo tak nějak.

Otázky si bohužel nepamatuju přesně, protože jsem mu věnovala jen asi deset vteřin své pozornosti. Nicméně dvě úvodní zněly asi tak:

Kolik je na území ČR chráněných krajinných oblastí?

Která pasáž kterého zákona definuje ochranu přírody?

Zbylých cca deset bylo hodně podobných.

Nezlobte se, já asi dostala špatný test, já se hlásím na pozici specialista PR.
Ale to je v pořádku, musíte přece něco o ochraně přírody vědět!
Víte, já jsem profík přes komunikaci s veřejností. Lidí, kteří vědí, kolik je v ČR chráněných krajinných oblastí máte plnej barák - PR specialistu potřebujete na jiné věci, ne?
Tohle ovšem musíte vyplnit.
Pak vám děkuji, to by byla ztráta času pro vás i pro mě. Na shledanou!


Nebo spíš sbohem, navždy...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama