Revizoři v Praze

27. ledna 2009 v 10:10 | mňau
Jdete do práce, myslíte na "své věci" a někdo vám strčí před obličej placku. Za dvě vteřiny vám dojde, že je to "přepravní kontrola", nicméně jestli vás štve tak jako mě způsob, jakým tihle revizoři komunikují, hodíte na chlápka tázavý pohled, abyste z něj dostali aspoň slovo.
"Dobrý den."

(Hezky, dvě slova. Tázavý pohled trvá. Dobrý den i vám.)

vteřina, vteřina, vteřina, vteřina, vteřina

"Lísteček nějaký... vteřina... váš... dvě vteřiny... jestli máte."


Hoši, když už Dopravní podnik tak nesmyslně přepravníma kontrolama zdržuje a zatěžuje lidi, který těch 5 tisíc za roční kupon daj, naučte se aspoň s jeho zákazníkama mluvit!

Návrh:

Pěkný den,
toto je kontrola jízdních dokladů. Prosím ukažte mi svoji jízdenku. (Celkem 3 vteřiny max.)

Na závěr se sluší poděkovat a popřát pěkné cestování. (Hlavně že vám Proximity nebo kdo vymejšlí komiksy, kterejma nás učí pouštět babičky sednout. Nechte si nakreslit komiks pro revizory, jó?)
 


Komentáře

1 An An | 28. ledna 2009 v 15:36 | Reagovat

to je dobrej nápad. ten komix je hezkej, ale už jsem fakt dlouho neviděla žádnou babku stát, pokud to tak sama nechtěla... spíš by měli učit chlapy pomáhat s kočárkama do tramvají. mám statistiku jeden den/kočárek.

2 mau mau | 29. ledna 2009 v 9:45 | Reagovat

ale jo, mně se taky líbí. jenže že je hezkej neznamená, že je užitečnej. a zdražování jízdenek vs. výroba drahejch srand, které jsou ve skutečnosti k ničemu (přestane někdo chlastat v metru, protože to viděl v komiksu?), mě dost deptá. Fakt je, že ohledně kočárků by to efekt mít mohlo - to možná jenom chlapům nedojde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama