mejdánek

8. února 2009 v 11:35 | mňau
Jak si představujete mejdánek s komentářem "vytáhneme ten absinth"?

Já tak: spousta lidí, spíš se postává, protože židlí je míň než lidí, hluk, pouštění hudby co nejvíc nahlas, aby z toho sousedi něco měli, spousta chlastu. Jak čas postupuje, tak méně chlastu a více lidí, kteří zapomínají, čí jsou. Před půlnocí holky balej chlapy (kohokoli, kdo vypadá k světu), po půlnoci chlapi balej holky (taky kohokoli, bez ohledu na ty, s kterýma přišli). K ránu překračování svalených postav bez známek života, binec, alkoholové výpary.Vůbec se mi tam nechtělo. Přičítám to onomu jinému stavu, protože ještě nedávno mě takový věci tu a tam i bavily.

No nakonec jsme na mejdánek došli. Lidí bylo tak do deseti, z toho jedno miminko. Sedělo se v křeslech. Vyprávělo se o dírách na dálnicích, zavinování dětí, chvílema taky o kosmickém záření a psaní řeckých písmenek, pak se zpívalo s kytarou, s dvěma kytarama. Sbalil mě a odvedl domů ten samej chlap, s kterým jsem tam přišla.

Absinth tam byl, dokonce ve dvou barvách, takže pozvánka nelhlala. Ale stejně mi připadalo, že se svět nějak za ten rok změnil, když mejdánky teď vypadaj takhle. Nicméně, nevadilo mi to. Víc takovejch. Stejně mě teď spíš zajímá, do kolika měsíců zavinovat miminka než alkoholové výpary.
 


Komentáře

1 dond dond | Web | 10. února 2009 v 16:47 | Reagovat

Dokonce na ten absinth opravdu došlo, což mě překvapilo, už několikrát jsme se na něj jenom dívali...

A příště musíme (při)jít dřív, když už nám po půlnoci padají hlavičky. :-)

2 nojo nojo | 13. února 2009 v 15:38 | Reagovat

sem nevěděla že tví kamarádi jsou takoví hodní skauti. hlavičky naštěstí padaly všem, takže konec, mazec, běžte domů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama