těhotenská móda

20. února 2009 v 23:06 | mňau
V mé šatně převažují kousky velikosti XS a S.

A já z nich pomalu vyrostla. Buďto horizontálně - to nejdřív - prostě přestaly být "dost" kolem dokola, nebo vertikálně.

Vertikální nedostatečnost se projevila až nedávno. To, co bylo dost pružné do šířky, mi ještě před měsícem (našponované, ale) bylo. Ale teď už mi to není - trička, košile, svetry - nějak to začalo být krátké.

Rostu.Šla jsem do specializovaného obchodu s těhotenskou módou. Vybrala jsem si - trvalo mi to asi hodinu - dvě báječný trička. Teda topy. Krásný. A se slevou.

Pak jsem přišla domů a na stole našla knížku, kterou David dostal k Vánocům. Otevřu náhodně a čtu:

"Těhotenské oblečení. Většina těch obrovských hábitů a nastavitelných kalhot vypadá děsivě. (...) Na nákup tohoto oblečení ji ale musíte vždycky doprovodit. Těhotenství vaší partnerce trochu zamlží mozek a její vkus může být lehce mimo. Jde o dočasný stav a naštěstí si jej snad bude uvědomovat, takže vám dovolí, abyste jí pomohl hadříky vybrat." (Ahoj, tati. str. 50)

Zamlženej mozek si uvědomuju dycky, když se u oběda pokecám (stává se mi třikrát týdně, dřív nikdy - teda nikdy tak od třetí třídy ZŠ). A dycky, když něco ztratím (pořád něco ztrácím). Ale že by to bylo tak špatný, že by mi chlap vybral oblečení líp než já?

Kdybyste mě náhodou potkali, prosím vás, pochvalte mi moje těhotenský tričko, jo? Prosím... vážně.
 


Komentáře

1 dond dond | Web | 20. února 2009 v 23:51 | Reagovat

No fakt Ti slušej, vážně! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama