Začly jsme makat

16. prosince 2009 v 22:42 | mňau
Teda já začla makat, ale J. se toho chcačky nechcačky účastní. Začaly jsme s tím v říjnu a docela to zatím šlo, protože děláme z domova a když je potřeba něco probrat v širším kruhu, zveme si širší kruh k nám, domů.

Dnes ale začalo pravé peklo, protože jsme se musely zúčastnit hned tří schůzí a dvou vánočních večírků.

Mám z toho hlavu jak kýbl. Ne snad z obsahu schůzek, z toho, co jsem chtěla probrat nebo si vyposlechla, ale z toho cirkusu okolo.

Kočár nebo nosítko? Kombinézu nebo bundu a kalhoty? Čepičku! Náhradní oblečení pro případ nehody. Nezapomenout deku na zem. Přebalovací podložku. Plíny papírové, radši víc. Vlhčené ubrousky. Látkovou plínu. Bryndák. Hrníček s pitím. Hračky. Radši víc. Krabičku s křupkami. Skleničku s přesnídávkou. Skleničku s obědem. A lžičku. Nojo, propána, LŽIČKU!

K tomu notes, nejlíp i se zdrojem, a začít se pakovat ze dveří asi o dvacet minut dřív než normální lidi, protože ještě je třeba sejít tři patra, vybalit kočár z bedny, poskládat kočár, zapíchnout pojistku, zastrčit ucha, zamknout bednu, přidělat tašku, zvednout boudičku, přidělat nánožník, položit kolejničku na schody... Šly jsme na nízkopodlažní tramvaj, ale ujela nám před nosem, 20minutová rezerva nestačila.

Julinka vypadá po dnešním dni naprosto v pohodě. Spokojená, usměvavá. Já vypadám po dnešním dni naprosto na odpis. Ještě žiju. Ale je to taktak...
 


Komentáře

1 Iva O. Iva O. | 19. prosince 2009 v 18:42 | Reagovat

-:))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama