Medvědí bratří

2. dubna 2010 v 4:19 | mňau
Potřebovala jsem Julii ostříhat nehty, což v praxi znamená najít na internetu vhodný program s hýbacíma obrázkama. Nejlepší je něco s medvědama.

Našla jsem pohádko-písničku Medvědí bratři na jůťůbu. V slovenské verzi Bratia Medvedi. Pustila jsem postupně obě, protože nehtíčků bylo hodně. Víte, jak se slovensky řekne "tak to je fakt hustý!" ?

...


Tak toto je naozaj výstredné!Tuhle jsem někde četla, že když děti píšou ve škole protiklady, tak k slovu hustý uvedou "nuda" nebo "suchý". Se jim nedivím.
 


Komentáře

1 Máca Máca | 12. dubna 2010 v 10:31 | Reagovat

tak jsem to po víkendové radě zkusila, našla jsem si zvířata v ZOO, trvalo to ale jen 40s a v půlce vykřikl nějaký člověk, Jiřík se lekl a ejhle - místo ostříhnutýho nehtu je krásná špička. jenže špička je horší než dlouhý nehet, takže jsme hledali něco dalšího, ale to bylo jen na 20s, špička sice zmizela, ale z 10 strašáků mi jich stále 9 zbývalo. hmmm, tohle na Jiříka ještě nepůsobí, nesoustředí se tolik. zkusila jsem tedy zapojit vlastní fantazii - lehla jsem si vedle něho na deku a začala ho napodobovat - zvedla jsem ruce a nohy a klátila s nimi. Jiřík sice vytuh a sledoval mě tak pečlivě, že by si vůbec nevšiml, že mu stříhám nehty, ale já je neměla čím stříhat...
asi počkám na odpoledne na tatínka, stále máme skóre 9:1

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama