Sežeru ti DNA!

24. září 2010 v 12:39 | mňau
Původně jsem chtěla psát o dětských hrách na hřištích, ale teď mám cukání psát o tom všem zlu, které na mě páchá tenhle pracovní "počítač". Bez uvozovek se to psát nehodí, protože to je parodie na pracovní nástroj.

Ale co, je pátek, práci dávám vale, zpět k dětským hrám.


Seberu ti DNA a spálím ji a umřéš!
Já ti ji vyvrtám a pak ji hodím psům!

Takhle vypadají honičky na dětském hřišti. Nedalo mi to a při plácání báboviček - my s Julou ještě nepálíme DNA, to teprv přijde - jsem se zasnila, jak jsme se honívali za časů mého mládí my. Taky rafinovaně.

Héj, mám ejc, pozór!
Fůj, von má ejc, pozór, nakazí vás a umřeté!

a taky:

My jsme zlý Němci, ty fašouni a vy jste ty hodný Němci a my vás zabijém! 

Jistě chápete, že zlý fašouni jsou ty západní, zatímco na východě žili samí ty hodný. Ale nikdo nechtěl bejt hodnej Němec.

Pak, už myšlenkama dál od honiček, jsem si vzpomněla, jak jsme záviděli některým spolužákům, který tvrdili, že maj doma vídejo. My jsme tou dobou vídejo neměli a neměla jsem ani páru, co to je.  Ale záviděla jsem.

No a poslední vzpomínka na mládí mě zavedla na školní výměnu do východního, vlastně tehdy už sjednoceného Německa - rok 93. Naši němečtí kamarádi si nás rozebrali do rodin a ukazovali nám civilizační zázraky - splachovací záchod, walkman, herní konzoli, mekáč. Divili jsme se, že je rodiče vůbec pustili o týden později s náma do Čech, do krajiny bez splachování...

No, mekáč jsme jim v Lípě ukázat nemohli, ale počítačový hry jsme stejně měli lepčí. A nakonec byli Němci nejvíc stejně vyplácaný z toho, že mohli krmit králíky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama