Coming out (další)

1. listopadu 2010 v 22:50 | mňau
Strávili jsme dnes hezký diskusní večer na téma audit u sklenky kubánského rumu. (Návštěvo, díky za návštěvu!)

Mám s pár auditorama vlastní zkušenost a asi by to nebyla práce pro mě. Počítat, porovnávat, kontrolovat, zapisovat. Jsem na to moc velkej bordelář.

Zrovna tak nejsem dost dobrej objekt auditu. Teda pro auditory možná jo. Jsem moc velkej bordelář. Nic nearchivuju, nic si nezapisuju, nic si nepamatuju. Nikdy mě nenechejte nic spravovat. Rozpočty. Projekty. Ponožky. Nic.

Rozpočty rozfrcám, na projekty zapomenu v půlce a ponožky vyhazuju do koše při prvním náznaku prodření. Nepořizuju o tom žádný zápis.

Moji blízcí z toho šílí. Chtěli by vědět: Kde je ta tisícovka, co jsem si sem položil? Kde máme zaparkovaný auto? Kam jsi dala klíče? A nebo v primitivnější verzi: bé, bé, číštu, číštu, točičta de je? (= Hej! Ty nevycválaná osobo! Kam jsi mi zatraceně zase schovala tu knížku o kočičkách?)

Nevím. Neptejte se mě, nevím. Nedělám vám to naschvál. Není to moje tajná strategie jak dosáhnout rozvodu od stolu a lože do roka a do dne. Je to prostě...


osud. Auditoři a pámbu ví.

Zabít málo.
 


Komentáře

1 Zita Zita | 5. listopadu 2010 v 15:00 | Reagovat

Musím napsat:  Tvůj mozek je počítač. A je přesycený údaji. Tím, že do něj zadáváš další a další informace se ty nedůležité ( klíče, tisícovky , knížky) zablokují a tvůj počítač (tedy tvůj mozek) ne a ne najít tuto podřadnou informaci. Je vidět, že těžce pracuješ a tvůj mozek tě ochraňuje od úplného zhroucení.
Takto mi to vysvětlila kdysi dávno paní doktorka , které timto vzdávám čest, protože můj počítačový mozek stále a stále vyhazuje takové nepotřebné informace jako jsou klíče, peníze a knížky. A tisíc dalších informací :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama