chodím cvičit

27. ledna 2011 v 9:41 | mňau
po roce zase chodím cvičit. původně jsem chtěla začít opět s posilovnou, ale toho dne, kdy jsem se rozhodla začít, jsem potřebovala v 1130 odjet z Prahy, takže jsem vstala, abych tam byla po deváté. na místě jsem zjistila, že fitko v sobotu otevírá až v deset. 

s pocitem prohry (po roce jsem se vyhecovala a smůla) jsem se táhla domů, ale šla jsem kolem něčeho, co se jmenuje ladies fit club. tyhle názvy se mi normálně moc nelíbí, zvlášť, když jsou vyvedený v týmobajlí růži, ale tehdy mi to za zkoušku stálo. 

Můžu u vás do fitka? 
To záleží co byste si tak představovala. Jestli myslíte stroje, tak to tu nemáme, ale máme tady jiné zajímavé kardio i posilovací tréninkové věci. 
???
Za chvilku mi přijdou čtyři borky, tak se můžete přidat. 

Tak jsem to riskla, i když mi skupinové cvičení nikdy nepřišlo atraktivní a ani jsem neměla představu, jak to bude vypadat. Bylo to skvělý, cvičilo se na věcech, který jsem do té doby neznala: bosu, trx, flowin... taky na pár věcech, co jsem znala, ale asi dvacet let nedržela v ruce: švihadlo :)

zjistila jsem, že mě to pod dohledem trenéra, který to řídí a opravuje držení těla atd. dost baví a že je fajn nesoustředit se na počty cviků a nechat ten proces včetně "kolikrát", "jak moc", "a co teď" na někom jiném. ani ty ostatní ladies mi teď nějak nevaděj, asi už jsem vyrostla z komplexu "všichni u toho cvičení vypadaj líp než já". 


nakonec přidám doušku, že mě to vychází levnějc než posilka a že jsem kvůli tomu už i jednou vstala v půl sedmý. koupila jsem si permici na 10 vstupů, tak doufám, že ji do konce dubna stihnu vyčerpat. zatím si věřím, že jo. 
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama