ještě žijem

10. února 2011 v 20:15 | mňau
trhání osmy jsem přežila líp, než jsem čekala. akorát dle instrukcí jsem se celý den až do čtyř živila pouze zmrzlinou a večer se mi udělalo dost blbě.

možná to nebylo ze zmrzliny, pro zahnání bolesti jsem si totiž pouštěla Neuvěřitelné lidské tělo z edice National Geographic. No a tam ukazovali, jak vypadaj hlasivky Stevena Tylera z Aerosmith (asi jako to, no hrozně), co vidí na své pouti jídlo (chudák), a jak se pitvaj z člověka nervy, aby se daly jinam (v témže člověku). mně bejvá blbě na zdravoťácích, kde se o těch detailech jen mluví. ale tady na mě koukaly. 

přes den jsme dneska byly s julou venku a už ve čtyři přišel david, že má uhelné prázdniny.

drží se nás taková latentní chřipka, všech, už asi dva tejdny. občas i s teplotama na pár hodin, pak zas dobrý a pak zas horší. mám podezření, že je to je nějakej útok na naši dovolenou. chřipka si říká, ha, dovolená je tu, šup na ně! a když na nás sedí, tak si řekne, oujé, to jsem se spletla, dovolená je až za dva tejdny. musím se trochu krotit nebo se z toho vyležej dřív, než to nastane. 

chřipka ví, že jsem ještě v žádnejch velkejch horách lyžovat nebyla. a říká si, NE! ani letos nebudeš!
 


Komentáře

1 iva iva | 12. února 2011 v 15:16 | Reagovat

Ale budeš, chřipka odletí s prvním závanem
alpského božího vzduchu.

2 Naďa Naďa | 17. února 2011 v 21:14 | Reagovat

Jejda, mě zmrzlinu neporadili a tak mě dvě vytržené osmy znepříjemňují život už přes dva týdny :-( Ať se vydaří dovolená!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama