já, instruktorka

14. března 2011 v 23:42 | mňau
tak jsem se po letech, vlastně po půl roce, ocitla opět na jedné skautské vzdělávací akci. šéfoval ji křeček a šéfoval ji dobře, jak je jeho zvykem. šlo o naši piplanou záležitost, ba naše společné dítě, seminář média a komunikace. ale nedělali jsme ji sami, nýbrž s naším nedávno vzniklým a velice akčním odborem.

měli jsme pocit, že by bylo dobrý, kdyby to bylo jinde než v praze. rozhodnutí to nebylo snadné, protože doma je doma a navrch jsme měli ideu, že chcem vzít mladé tiskové mluvčí na exkurzi do velína české televize, například. a to se třeba v zábřehu na moravě realizuje dost těžko.

nakonec jsme zvolili brno a zvolili jsme dobře. telka nebyla, ale pozvali jsme velice zajímavé hosty, skautku Růžu z redakce MFDnes, Břetislava skauta Rychlonožku Rychlíka a soušl média maniaka Jendu.

seminář se nám povedl, což, jak je u podobných akcí obvyklé, nebyla ani tak zásluha naše, ale zásluha skvělých účastníků a výtečné kuchařky, ale to je jedno. seminář se nám povedl a bavilo mě to moc. až tak moc, že jsem měla celou sobotu dojem, že v pondělí vytočím telefonní číslo Gemini a požádám, zda se mohu ucházet o post instruktorky, kuchařky nebo aspoň uklízečky.

sobotní večer jsme všichni společně strávili v ulicích a posléze v šencích královského města brna, pro mě - jako pro většinu matek malých dětí - to byl velikánský zážitek být do jedné do rána venku. vlastně obě víkendové noci byly velice dlouhé a příjemné.

v neděli ráno už jsem věděla, že na Gemini volat nemusím. chodí se tam spát v půl třetí a vstává v půl osmý, na to už já ve svém věku nemám. byla jsem v neděli šťastná, ale naprosto hotová. čtrnáct dní tohodle životního stylu by mě dostalo do hrobu.

jsem instruktorka s ručením omezeným. vocaď pocaď.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama