sladkoboly

10. října 2011 v 13:50 | mňau
Dovolená byla divná. Přeju si další a další děti, ale někdy je to teda nářez i s jedním, a to Julii považuju spíš za vzorňačku. Dorazila k nám nějaká první puberta a v kombinaci s bydlením ve stanu a kašlem a ze začátku i špatným počasím to bylo místy opravdu výživný.

Snažím se vyvarovat různých předsudků, ale na dovolené mě neskutečně štvali Němci. Já vím, výběrový efekt, v září asi jiný národnosti na Korsiku nemíří, ale - proč jste tak hluční? Proč se nemůžete jít bavit o kousek vedle, když vám říkám, že v 11 už fakt potřebuju mít dítě ležící spící? Vážně jsme za různými skupinkami chodili a prosili je, aby ztlumili rádio a cinkot lahví. U některých to naštěstí zabralo.

Návrat do Čech byl vlastně dost příjemný, užili jsme si ještě týden jasné oblohy a navrch se vrátili do starých kolejí, takže usínání, oblíkání a další místa rodičovsko-dětských sporů se navracely do bezproblémového režimu. Aby to nebylo až tolik normální, lepí Praha 2 chodníky takovým způsobem, že jsem si na nich pochroumala kotník. Velký zážitek pro mě i pro Julii, jak ležení na chodníku, tak následné čekání na pohotovosti v Motole.

Je to celkem bizarní sedět naproti kartotéce s bolavým kotníkem a slyšet útržky zpráv z životů jiných lidí. Dobrý den, já jsem si usek hlavu. Dobrý den, pána pokousal můj pes. Nic tam nemá, ale bojím se, že dostane vzteklinu a umře. Vy hovada natvrdlý, pusťte mě domů, nebo přísahám, přísahám, že vám něco udělám, jestli mi nedáte cigáro.

Ještě žiju. Trochu z toho všeho šílím, ale objektivně vzato bych měla být šťastná a spokojená. Tak jsem.
 


Komentáře

1 dond dond | E-mail | Web | 10. října 2011 v 23:24 | Reagovat

Není nad to si takhle při čtvrtku přezkoušet, co si člověk pamatuje z kurzu "Jak mluvit s člověkem, který je u druhého telefonu v šoku", a přitom druhou rukou házet věci do batohu a ukazovat kolegům, že ne, tu práci dneska opravdu nedoděláme. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama