Tři krásné věci

25. ledna 2012 v 0:25 | mňau
Nejsem vždy zrovna laskavá a hodná žena a maminka, pročež mi muž doporučil provádět jistá mentální gymnastická cvičení. Takže vedle posilování pánevního dna, abych mohla bez obav kejchat, posiluju i nervová vlákna, abych byla snesitelnější.

Cvičení nejjednodušší ze všech, každej večer si vybavit tři povedené nebo radost dělající věci. Všechny nepovedené a neradost dělající ani za nic nevybavovat.Je to zábavné. Podobně zábavné jako vtahovat dno. Takže pro dnešek:

a) Dalmatin je hotov. Je krásný. Jsem nadšena. V životě jsem si nevyrobila masku na karneval, zcela jistě ne takovou, se kterou bych byla spokojena. Ale Jule jsem takovou vyrobila. Ještě nemá ocas, ale i na ten už mám vymyšlen pracovní postup. Dnes jsem pochopila tu hlášku "rodičovství z tebe udělá lepšího člověka". Jsem tvořivá jak nikdy v předchozích dvou desetiletích.

b) Šli jsme na rodinný oběd do restaurace v Davidově polední pauze. Přišly jsme s Julií jen o 10 minut později, ačkoli jsme se vypravovaly půldruhé hodiny. Zkrátka a dobře, začaly jsme se vypravovat skoro včas. A co hlavně, byla jsem vzdor Juliině oportunismu přeci jen spíše ještě mírně laskavá a nikoli zběsile vzteklá maminka.

c) Šla jsem dnes do hospody se připít a přitom to byl velice ušlechtilý čin. Nesla jsem tam totiž jedné tetce papuče, co u nás zapomněla. Takže tetka spokojená, já sťatá, prostě krásný večer.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama