Finále

22. března 2012 v 12:17 | mňau
Největší pracovní vypětí je za mnou a doufám, že něco takového dlouho nezažiju. Výstava je krásná, ale že by se na tom musel jeden (správněji v tomto případě dva, ještě lépe dvě) odrovnat, to teda nic.

Práce jsme zvládly děsně moc, Mkt k své standardní pracovní náplni, takže vstávala ve čtyři ráno. Mít spolu firmu a takhle tvrdě pracovat, tak je naděje, že bychom byly hrozně brzy hrozně bohaté.

Zajímavé je, že ta zkušenost byla šíleně vyčerpávající, co do sil i nervů, ale přesto nebyla šílená. Ta podzimní malá výstava byla strašná co do pracovních vztahů, nepříjemných telefonátů a hovorů. Tahle velká ne. Naopak mi dala šanci uvědomit si, v jak skvělém pracovním prostředí jsem se ocitla. Jak profíci na ústředí, tak velké množství dalších skautů dobrovolníků na požádání okamžitě pomohlo, převzali nejen jednotlivosti, ale i celé balíky úkolů na sebe a udělali je s nasazením, ze kterého bych si kecla na zadek, kdybych na to měla čas.

Udělalo to na mě ohromný dojem.

Výstava otevřená. Nečtu maily, neberu telefony a z hlavy si mažu databázi všech exponátů a popisků. V batohu už nosím zase jenom kameny, kaštany, lopatičky a náhradní punčocháčky. A ordinuju si kafovou odvykačku.

Prázdniny.
 


Komentáře

1 Beruska Beruska | 22. března 2012 v 12:21 | Reagovat

Gratuluju :) Videla jsem te na fotce, v peknych satech se skautskym satkem :)) Nevim, jestli se do cervna dostanu do Prahy, ale stejne na dalku smekam. Ses sikovna a udelej si poradny prazdniny! :)

2 mau mau | 22. března 2012 v 17:32 | Reagovat

Každý důvod koupit si nové šaty je dobrý.A děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama