stěhování

9. května 2012 v 21:20 | mňau
třetí patro bez výtahu je celkem snesitelná záležitost pro rodinu, která nic nemá nebo nikam nejezdí. my jednak máme děsně věcí a jednak pořád někam jezdíme, z čehož vyplývá, že podstatný kus života trávíme stěhováním.

včera v deset večer jsme se přistěhovali, zítra ráno se zase vystěhujeme a to všecko obnáší několikero seběhnutí a vyběhnutí šedesáti schodů s nákladem v rukou a na zádech.

celé dlouhé dva roky mohla za to množství věcí Jula, která potřebovala hned několikero botiček a převleků i na pouhý víkend. vlastně s sebou taháme holiny-sandály-polobotky-bačkory na každý víkend i teď, ale přesto jsem jí začala v množství věcí konkurovat. nejde o počet a velikost bot. jde o můj hudební nástroj.

a to si nemyslete, že ho na víkend taháme celý. naopak. necháváme doma 90 % soupravy. bereme jenom jeden bubínek a šlapací plech, to znamená také dvě nosné skládací tyče, od kopáku jenom šlapku, která se na místě přistaví k nějaké, ideálně plné papírové krabici, a paličky. a noty na buben. ale i tak to znamená jedno proběhnutí po schodech navíc.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama