Srpen 2013

Léto

10. srpna 2013 v 22:17 | mňau
Léto začalo neštovicemi, ale na Karlu naštěstí nepřeskákaly, takže jsme již po deseti dnech mohli zase mezi lidi. Prázdniny, prázdniny! Jsou báječné.

V úvodu jsme byly s Evou opět na Prague Proms, je to tradiční a krásné. Tradiční a krásné je také následné pivo/limo/víno, ale to se letos nevydařilo. Kája do telefonu řvala a David mě - též do telefonu - důrazně žádal, abych co nejrychleji přišla domů.

Zažili jsme prima příměstský tábor v krásném domě a na zahradě v Dobříši (Ája: "Ty trdlo se nežíká, žíká se doprdele.") Zažili jsme prima skautský family tábor v Novosedlech, kde si Jula uhnala poslední den horečku z přepracování. Nějaký týden jsme strávili ve skvělé péči babičky I. a babičky D. na chalupě. Navštívili jsme také naše přátele v Jablonci a babičku a dědu v Lípě. Jo a opili jsme se na prababiččině párty ve Vimperku.

Snědli jsme už asi padesát zmrzlin, jeden párek v rohlíku, dvoje špekáčky, absolvovali jednu stezku odvahy, sedm přespání ve stanu, jednu letní bouřku přímo nad hlavou, dvě návštěvy zoo, iks koupání v bazénu a jedno koupání dokonce v polopřírodě. Vykroutili jsme jedno klíště. Ztratili jsme návratně či nenávratně: dva kartáčky na zuby, jedny laktobacily, jedny sandálky, jeden nafukovací rukávek.

Účet není konečný, tři týdny prázdnin ještě před námi. Jupí.

volby

9. srpna 2013 v 21:42 | mňau
Chtěla bys chodit na zpívání, na tancování nebo plavat?
Chtěla bych chodit na všechno.
A na co nejvíc?
Nejvíc na zpívání a na tancování.
A kdyby sis měla vybrat jenom jedno z toho?
Tak na plavání.