Léto

10. srpna 2013 v 22:17 | mňau
Léto začalo neštovicemi, ale na Karlu naštěstí nepřeskákaly, takže jsme již po deseti dnech mohli zase mezi lidi. Prázdniny, prázdniny! Jsou báječné.

V úvodu jsme byly s Evou opět na Prague Proms, je to tradiční a krásné. Tradiční a krásné je také následné pivo/limo/víno, ale to se letos nevydařilo. Kája do telefonu řvala a David mě - též do telefonu - důrazně žádal, abych co nejrychleji přišla domů.

Zažili jsme prima příměstský tábor v krásném domě a na zahradě v Dobříši (Ája: "Ty trdlo se nežíká, žíká se doprdele.") Zažili jsme prima skautský family tábor v Novosedlech, kde si Jula uhnala poslední den horečku z přepracování. Nějaký týden jsme strávili ve skvělé péči babičky I. a babičky D. na chalupě. Navštívili jsme také naše přátele v Jablonci a babičku a dědu v Lípě. Jo a opili jsme se na prababiččině párty ve Vimperku.

Snědli jsme už asi padesát zmrzlin, jeden párek v rohlíku, dvoje špekáčky, absolvovali jednu stezku odvahy, sedm přespání ve stanu, jednu letní bouřku přímo nad hlavou, dvě návštěvy zoo, iks koupání v bazénu a jedno koupání dokonce v polopřírodě. Vykroutili jsme jedno klíště. Ztratili jsme návratně či nenávratně: dva kartáčky na zuby, jedny laktobacily, jedny sandálky, jeden nafukovací rukávek.

Účet není konečný, tři týdny prázdnin ještě před námi. Jupí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama