sladká domácnost

11. září 2013 v 14:48 | mňau
Ajaj, září zde, to jsou prakticky na krku Vánoce.

Tato skutečnost je o to bolestnější, že Jula ještě nesnědla mikuláše, šišky a jiné obludnosti z minulých Vánoc. Problémem přitom není, že by se Jula doma k cukrovinkám nedostala - obvykle dostane, když si řekne. Problém je, že cukrovinek je prostě moc. Po mikulášsko-vánoční dávce přijde injekce velikonoční, mezitím pytel bonbonů tu a onde...

Dalším problémem je, že Jula se už v útlém věku učí si vybírat. Přišla na to, že (moje) čokoládové pralinky jsou prostě daleko lepší než berušky a penízky s obsahem kakaového másla 0 %. A tak se nám v lednici hromadí Kinder čokolády, zatímco sedmdesátky Lindtky mizéj.

Nakonec problémem je i to, že tuším, že podobnou cukrovinkovou přesilu mají doma i rodiny mých kamarádů. Takže bych radši volila Zemanovce než nesla na návštěvu dětem pytel bonbonů nebo čokoládičky. Tím pádem můžu ty naše zásoby buď strkat do July (panžto já radši kolagen v hovězím než v medvídkách) nebo do koše.

No a do koše, to mi nedá, co by na to řekly děti v Africe. Že?
 


Komentáře

1 iva iva | 11. září 2013 v 22:25 | Reagovat

Sem s tím,vemu to do práce,tam se všechno sežere. Ráno se sice všichni ofrňují,že to jako nejedí, ale během dne to nakonec beze zbytku zmizí. Takhle u nás všichni likvidují nadměrné zásoby čehokoliv. Během zběsilého prac. procesu přijde k chuti kdejakej fujtajbl:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama